Kariera dwutorowa – pomyśl o przyszłości już teraz!

20/08/22

Kariera Dwutorowa – Pomyśl o przyszłości już teraz


Zawodniku / Zawodniczko Kadry Narodowej,

szykujemy dla Ciebie specjalną ofertę szkoleniową z myślą o Twojej przyszłej pracy zawodowej. W ramach programu Kariery Dwutorowej, finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, będziesz mieć szanse wzięcia udziału w specjalnej edycji kursów Instruktorskich dedykowanej wyłącznie obecnym zawodnikom Kadry Narodowej. 

Ukończenie kursu będzie równoznaczne ze zdobyciem Kwalifikacji Instruktorskich Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, które są niezbędne do podjęcia pracy w lekkoatletycznych klubach sportowych czy prowadzenia własnych zawodników.

Wymogi:
Do programu mogą przystąpić tylko osoby spełniające poniższe kryteria:

  • ukończone 18 lat
  • posiadanie wykształcenia min. średniego
  • bycie członkiem Kadry Narodowej w roku 2022

 

Opis programu:
W ramach programu odbędzie się specjalnie zorganizowana edycja kursów Instruktorskich przeznaczona tylko dla zawodników Kadry Narodowej. Kursy przyjmą formę intensywną tzn. przez 9 dni z rzędu odbywać się będą zajęcia teoretyczne i praktyczne z poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych. Do wyboru będzie jedna z czterech lokalizacji (Cetniewo, Łódź, Karpacz, Warszawa). Obecność na wszystkich szkoleniach będzie obowiązkowa bez możliwości opuszczenia jakichkolwiek zajęć.

W ramach programu uczestnik ma zapewniony:

- udział w kursie
- dostęp do internetowej platformy szkoleniowej wraz z materiałami z zajęć
- książki
- uzyskanie legitymacji oraz rocznej licencji po zdanym egzaminie

Cel:
Celem programu jest wsparcie obecnych zawodników w uzyskaniu kompetencji i kwalifikacji poszukiwanych na obecnym rynku pracy oraz ułatwienie startu kariery zawodowej po zakończeniu kariery zawodniczej lub jeszcze w trakcie jej trwania.

Zdobyta w trakcie trwania kariery zawodniczej wiedza jest niezwykle cenna, a wsparta dodatkową wiedzą teoretyczną i praktyczną przekazaną przez Trenerów klasy Pierwszej oraz Mistrzowskiej w czasie trwania kursu zapewni solidne podłoże do rozpoczęcia pracy jako instruktor lekkiej atletyki.
Doświadczenie zdobywasz już teraz, kwalifikacji też nie odkładaj i dziel się wiedzą z młodszym pokoleniem!

 

Program Kariery Dwutorowej dofinansowano ze środków budżetowych, których dysponentem jest Ministerstwa Sportu i Turystyki. 


Back to news