Konferencja lekkoatletyczna "High performance training"

19/07/23
Post picture
Pierwsza konferencja LAkademii, zatytułowana “Athletics Conference: High Performance Training” odbędzie się już 7 i 8 października br. w Warszawie. 

 
Celem wydarzenia jest pogłębienie wiedzy w zakresie profesjonalnego treningu, jak i tematów około treningowych. Dwudniowe sympozjum składać się będzie z 5 sesji: 

  • Sesja Treningowa, 
  • Sesja Medycznym,  
  • Sesja Wspomagania Treningu (biomechanika, fizjologia, technologia), 
  • Forum Trenerów - Wyzwania sezonu olimpijskiego - Paryż 2024. 
  • Wystąpienia Panelowe. 

Podczas wystąpień zostaną poruszone kwestie zmian i trendów, które pojawiły się w treningach w ostatnich latach. Eksperci skupią się na aspektach, które pełnią fundamentalną funkcję w dążeniu do doskonałości sportowej, aby wspomóc zarówno trenerów, jak i zawodników w nadchodzącym sezonie olimpijskim.  

Wydarzenie kierowane jest nie tylko do szkoleniowców kadrowych, ale do wszystkich osób związanych ze środowiskiem lekkoatletycznym, dla których ważny jest rozwój i innowacyjność w treningu. Zapraszamy zatem wszystkich trenerów, zawodników oraz pasjonatów sportu.  

 
Konferencja będzie miała charakter międzynarodowy, a nazwisko gościa specjalnego, jak i pozostałych mówców zostaną ogłoszone już niebawem.  
 
Dołączcie do wydarzenia i bądźcie z nami na bieżąco: link 
Ilość miejsc na konferencji będzie ograniczona!

(Edytowany przez Łukasz Majewski - pierwotnie wysłano środa, 19 lipiec 2023, 09:43)

Back to news